Yatak omurgayı doğru şekilde desteklemeli! İyi ve kaliteli uykunun 4 sırrı

KONFOR PEDİ UYKU KALİTESİNİ ARTIRIYOR

Yatak seçiminde ilk adım ihtiyaçlarınızı belirlemekten geçiyor. Bel, boyun ve sırt ağrılarınız varsa yatağın vücudu desteklemesi, bedenin doğal omurga eğrisine uyum sağlaması gerekiyor. Konfor pedi bulunan ürünler ise son derece yumuşak bir dış yüzeye sahip olduğu için uyku kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra vücudun şeklini alan yüzeylere sahip yatak çeşitleri ise sırt üstü, yüz üstü veya yan şekilde yatarak rahatça dinlenebilmenizi sağlıyor.

ÇİFTLER İÇİN UYGUN OLMALI

Eşiniz yatakta sık sık dönüyor, uykunuzun bölünmesine neden oluyorsa hem sert hem de yumuşak noktaları bir arada içeren, kişiye özel konfor sunan yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yataklar eşlerin dönüş hareketlerinden etkilenmeyi minimize eden yayları ile çiftler için ideal bir uyku ortamı sunuyor.

YAZLIK, KIŞLIK KULLANIM SUNMALI

Terleme sorunu yaşıyorsanız, uyku sıcaklığını her mevsim ideal seviyede tutan yatak modellerine ihtiyacınız var. Yazlık, kışlık çift taraflı kullanımı olan yataklarda doğal pamuk ve yün etkisi vücut ısısını dengelemeyi kolaylaştırarak, uykunuzun bölünmesini engelliyor. Kendinizi hem rahat hem de ferah hissetmek için örme kumaş teknolojisinden yararlanılan ve aloe vera içeriğine sahip olan modelleri deneyebilirsiniz.

ALERJİSİ OLANLAR HİJYENİK TERCİH ETMELİ

Alerji sorunlarınız varsa hijyenik yatak modellerini tercih ederek kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ekstra bel ve omurga desteği veren yatak modelleri ile sizin için en doğru konforu hissedebilir. Ağrılara bağlı uyku bölünmeleri engellenerek kesintisiz bir uykunun keyfini sürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir