Binance ve Bu 7 Borsadan 24 Altcoin İçin Duyuru: Listeleme de Var!

Kripto para piyasası, birçok büyük borsanın yeni listelemeler ve güncellemelerle ilgili önemli duyurular yapması nedeniyle hareketlilik yaşıyor. Bu gelişmeler ticaret ortamını etkilemeyi ve kullanıcılara heyecan verici fırsatlar sunmayı vaat ediyor. İşte Binance ve çeşitli borsaların en son açıklamaları…

COQ, OSMO, ANALOS gibi coinler için listeleme duyuruları

Önde gelen kripto para borsası Bybit, ticaret platformuna Coq Inu’yu (COQ) ekledi. COQ/USDT çifti artık TSİ 13:00’ten itibaren işlem görmeye hazır. Yatırımcılar Coq Inu’nun piyasadaki potansiyelini keşfetmek için bu fırsatı değerlendirebilirler. Diğer yandan Güney Kore’nin en iyi kripto para borsalarından biri olan Bithumb, platformunda Osmosis’i (OSMO) listeledi. OSMO/KRW ticaret çifti saat 15:00’te yayına girecek. Diğer yandan KuCoin, Analos Coin’in (ANALOS) ANALOS/USDT işlem çifti ile listelendiğini ve saat TSİ 12:00’de işlem görebileceğini duyurdu. Coinstore, Baby Grok’u (BABYGROK) platformunda listeledi ve alım satıma açık hale getirdi.

BitMart, PONKE’yi (PONKE) platformuna ekledi ve PONKE/USDT ticaret çifti artık işlem görmeye hazır. BitMart kullanıcıları artık PONKE ticaret faaliyetlerine katılabilirler. Bir diğer öne çıkan borsa olan Bitrue, PONKE’yi (PONKE) PONKE/USDT işlem çiftinde listeledi. Ayrıca BTSE, Helium Mobile’ı (MOBILE) platformuna entegre ederek MOBILE/USDT ve MOBILE/USDT ticaret çiftlerini tanıttı. BTSE kullanıcıları artık Helium Mobile ile ticaret fırsatlarını keşfedebilirler.

Binance borsasından beş önemli duyuru geldi

Binance Copy Trading, ORDIUSDT ve 1000SATSUSDT dahil olmak üzere USDⓈ-M bağlantılarını ekleyerek tekliflerini genişletti. Bu yeni ekleme, kullanıcıların Kopya Ticareti deneyimlemelerine ve deneyimli yatırımcılardan öğrenmelerine olanak tanıyor. Diğer yandan Binance, USD Coin’i (USDC) NEAR Protokol ağına başarıyla entegre etti. Kullanıcılar artık Binance platformunda USDC kullanarak para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebiliyor.

Ayrıca Binance Simple Earn, Kilitli Ürünlerde SEI’yi tanıtıyor ve kullanıcılara %5,8’e varan APR ödülleri kazanma fırsatı sunuyor. Abonelik formatı “ilk gelen alır” esasına göre. Ayrıca ödüller günlük olarak dağıtılır. Öte yandan Binance Earn, ETH Staking’in SAPI uç noktaları için yeni uç noktaların eklenmesi ve mevcut uç noktaların yükseltilmesi de dahil olmak üzere güncellemeler uyguladı. Kullanıcılar artık WBETH ödülleri ve kullanımlarıyla ilgili daha bilgilendirici çıktı yanıtlarını alabilecekler. Son olarak Binance, güncellenmiş Hedef Fiyatlar ve Uzlaştırma Tarihleri ile yeni bir İkili Yatırım ürünü grubunu piyasaya sürdü. Bunların arasında BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE ve LTC yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir