Başkan Dursun ilçe halkının sorunlarına anında müdahale etti, çözüme kavuşturdu

Sultangazi Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun öncülüğünde, bugün öğleden sonra İstanbul’un batı kesimlerinde etkili olan sağanak yağış sonrası ilçede meydana gelen olumsuzluklara anında müdahale etti. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, çalışmaları yerinde inceledi.

BAŞKAN DURSUN İHBAR BÖLGELERİNE BİZZAT GİDEREK SIKINTILARI ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

İstanbul’un batı kesimlerinde özellikle de Sultangazi İlçesinde etkili olan sağanak yağış, dolu ve fırtına sonrası Sultangazi Belediyesi ekipleri, 444 23 32 numaralı Çözüm Merkezine gelen ihbarlara hızlı bir şekilde müdahale ediyor.

Bodrum katlarında bulunan bazı ev ve işyerlerinden su baskını ihbarı alan ekiplerle beraber, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun da ihbar yapılan bölgelere bizzat geçerek incelemelerde bulundu, İlçe halkının sorunlarına, sıkıntılarına anında müdahale ederek çözüme kavuşturdu.

Ani yağış sonrası tıkanan mazgalları da hızla açan Sultangazi Belediyesi ekipleri, gelen ihbarları tek tek değerlendiriyor.

‘BİZLER TÜM İMKANLARIMIZLA KOMŞULARIMIZIN YANINDAYIZ’

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun “Bugün İstanbul’un bir kısmını etkisi altına alan ani yağış bir afet halidir. Sultangazi Belediyesi olarak bizler tüm imkanlarımızla komşularımızın yanındayız. İhbar olan noktalara hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Ekiplerimiz gece boyunca teyakkuz halinde olacaklar. 

Meteoroloji yetkilileri, yağışın gece boyu devam edebileceğini ifade ediyor. Sayın Valimiz de bu konuda uyarılarda bulundu, bodrum katlarında oturan vatandaşlarımızdan ricamız, can güvenlikleri için bu gece buraları boşaltmaları. Acil durumlar için komşularımız 444 23 32 numaralı Çözüm Merkezimiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirler.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir